Úvod Všechny výrobky Předsíň Předsíňové sestavy

Předsíňové sestavy a stěny do malých předsíní

Předsíň vytváří první dojem z vašeho domova. Je tedy velice důležité udržet v ní harmonii a pořádek. Většina lidí dá na první dojem. Vytvořte proto v předsíni pozitivní atmosféru, která nedá šanci jediné pomluvě. S organizací a přehledností vám pomohou moderní předsíňové stěny, které se perfektně hodí do velkých i malých předsíní. Stává se vám dnes a denně, že nemůžete najít klíče? Předsíňové sestavy vám poskytnou velké odkládací plochy, díky kterým budou mít tyto drobnosti své stálé místo a vy tak nebudete vystavení stresu a negativním vlivům před odchodem do zaměstnání.


MEZO I předsíňová sestava

 • 4 430 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

MEZO II předsíňová sestav…

 • 4 270 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

OTIS předsíňová sestava

 • 3 900 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Předsíň FILIP

 • 2 300 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Předsíň LEO

 • 2 700 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Předsíň NEL

 • 3 800 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Nejprodávanější zboží

Předsíň sestava 90

 • 3 300 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

předsíňová stěna 01

 • 1 990 Kč Cena s DPH

Skladem

předsíňová stěna MAX

 • 2 490 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

předsíňová stěna NEMO

 • 2 700 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na dotaz

SUZAN sestava

 • 3 700 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Nejprodávanější zboží

ZAC sestava

 • 4 800 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání iZaujala vás naše nabídka předsíňových stěn, ale trápí vás obava, že se do vaší předsíně takový kus nábytku nevejde? Není důvod k panice. Na našem eshopu máte možnost výběru ze široké nabídky typů předsíňových sestav do malých prostor, které jistě splní veškerá vaše očekávání. Záleží tedy jen na vašem vkusu, jakou sestavu si vyberete. Do většiny předsíňových stěn je vkusným způsobem zakomponované zrcadlo, které rozzáří vstupní prostor vašeho domu a dodá tak předsíni šmrnc a glanc.  Před zakoupením předsíňové sestavy je třeba předsíň důkladně změřit a předejít tak zbytečným komplikacím, které by ohrozily radost z nového přírůstku do rodiny – předsíňové stěny.

Čím vším vás překvapí předsíňové sestavy?

Předsíňové stěny či sestavy nejsou jen botníky naskládané vedle sebe. Je to soubor designově sladěných skříněk a poliček, které okouzlí nejednu návštěvu. Rozhodně vás také potěší velikost úložného prostoru v jednotlivých zásuvkách, které budete moci naplnit například sezónním oblečením. Na našem eshopu máte možnost vybírat z několika typů předsíňových stěn i barevných provedení. Proměňte svou předsíň v honosně vypadající vstupní halu. Díky předsíňovým stěnám vám to nezabere mnoho času a výsledek bude famózní. Nebojte se změny. Změna je život.

Zasílání novinek e-mailem

RSSRSS

Novinky

Rozebrali jsme sedačku do posledního šroubku

Rozebrali jsme sedačku do posledního šroubku

16. 12. 2015

Sedací souprava Ester českého výrobce čalouněného nábytku LUMCO ® je cenově jinde, než polské sedačky chrlené jedna za druhou a distribuované do všech větších řetězců s nábytkem. Obhájila svoji vyšší cenu vůči těmto rychloproduktům v našem podrobném test, kde byla rozebrnána až na kostru a podrobně prozkoumána vrstva po vrstvě?

Doplněny ložnice

Doplněny ložnice

1. 5. 2015

Máj, nebo chcete-li Květen je měsíc lásky..
.. a tak jsme na našem e-shopu doplnili kategorii Ložnice o nové kousky. Jedná se o celé systémy nábytku do ložnice, dětských popřípadě studentských pokojů pro starší potmky.

Nová kolekce 10 - 2014

Nová kolekce 10 - 2014

10. 10. 2014

V měsíči říjnu uvádíme do prodeje naprosto čerstvou kolekci pohovek a rohových sedaček. Na tuto kolekci (i na vše ostatní) můžete rovnou uplatnit říjnovou slevu 10% a pokud i tak Váš nákup přesáhne 10 000,- máte k tomu DOPRAVU ZDARMA!

Nepřehlédněte obývací systémy

Nepřehlédněte obývací systémy

18. 8. 2014

Každý týden nové systémy!
Superbejvak se stará, aby Váše bydlení nebylo jen obyčejným bytem, ale pořádný bejvák. Co bejvák? SUPER BEJVÁK! Proto pro Vás neustále...

Archiv novinek