Pohovky, rozkládací pohovky na každodenní spaní

Lenošte si na kvalitní a pohodlné rozkládací pohovce. Pohovku si pořizujeme většinou na několik let, proto je důležitá, aby byla vyrobená z prvotřídních materiálů. Bydlíte v garsonce? Potom určitě přivítáte rozkládací pohovku na každodenní spaní, která má navíc praktický úložný prostor, do něhož můžete schovat peřiny. Rozkládací pohovky vám nabízíme v moderních barvách včetně polštářků. Objednejte si pohovky pro každodenní spaní z našeho výprodeje a ušetřete.


Designová pohodlná pohovk…

  • 9 300 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Elegantní rozkládací poho…

  • 8 300 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

NEVADA

  • 9 310 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

PEDRO

  • 7 890 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Rozkládací stylová pohovk…

  • 7 890 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání iRozkládací pohovky na každodenní spaní vás oslní svými moderními barvami a poměrně velkými rozkládacími prostory. Díky automatickému rozkladu lze pohovku jednoduše a rychle rozložit a zase složit. Ocelové vlnité pružiny vám zajistí maximální komfort. Konstrukce pohovky je vyrobena ze smrkového dřeva a boční strany jsou z dřevotřísky. Za zmínku stojí také kvalitní látky. Vyberte si v několika barvách a vzorech přesně tu, která se hodí do vašeho bytu. Na vybrané rozkládací pohovky poskytujeme mimořádnou slevu, objednejte si co nejdříve!

Bydlete v novém! Nemusíte hned kupovat nový byt nebo dům, někdy stačí vyměnit starý nábytek. V našem eshopu si levně nakoupíte vybavení do obýváku, ložnice, kuchyně i dětského pokoje. Pravidelně vám nabízíme akční zboží a pořádáme výprodeje. K nové pohovce si dokupte také křeslo, ať máte kam posadit návštěvu. Odpočinek si dopřejte také v ložnici. V kvalitní posteli s úložným prostorem se vám bude lépe usínat.

Zasílání novinek e-mailem

RSSRSS

Novinky

Nová kolekce

Nová kolekce

15. 12. 2016

Nová kolekce

Nepřehlédněte obývací systémy

Nepřehlédněte obývací systémy

15. 12. 2016

Každý týden nové systémy!
Superbejvak se stará, aby Váše bydlení nebylo jen obyčejným bytem, ale pořádný bejvák. Co bejvák? SUPER BEJVÁK! Proto pro Vás neustále...

Doplněny ložnice

Doplněny ložnice

15. 12. 2016

Na našem e-shopu jsme doplnili kategorii Ložnice o nové kousky. Jedná se o celé systémy nábytku do ložnice, dětských popřípadě studentských pokojů pro starší potomky.

Archiv novinek