Moderní, klasické i luxusní obývací stěny a sestavy Piaski

Obývací pokoj je zaručeně jednou z nejmilejších místností ve vašem rodinném domě či bytě. Je to oáza klidu, relaxace, ale také prostor, ve kterém se setkáváte s rodinou a přáteli. Proto tomuto místu věnujte velkou pozornost a vytvořte v něm atmosféru, která okouzlí nejednu návštěvu. Jak této pohody docílit? Záleží na detailech. Stejně jako je srdcem kuchyně kuchyňská linka, je srdcem obýváku obývací stěna či obývací sestava. Kladete si otázku proč právě obývací stěna? Představte si, jak se na vkusné poličce budou vyjímat vaše rodinné fotogalerie, svíčky a další drobnosti, které zpříjemní veškeré chvíle.


obývací stěna ALVARO I. s…

  • 7 550 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Novinka

obývací stěna BEN II. s …

  • 5 040 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Novinka

obývací stěna GALAXY s LE…

  • 9 290 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Novinka

obývací stěna LORENZO s …

  • 7 980 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Novinka

obývací stěna MARIO s LED…

  • 11 250 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Novinka

obývací stěna ROBERTO s L…

  • 7 140 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Novinka

obývací stěna TOM s LED o…

  • 7 170 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

NovinkaKlasické obývací stěny a sestavy jsou prověřené staletím. První obývací sestavy se objevily již v domech našich prababiček. Do obliby se dostaly hlavně díky velkým úložným prostorům a vitrínkám, do kterých se umisťovala především sváteční výbava. V případě, že vlastníte velké množství rodinných fotoalb, filmů na DVD a spousty dalších srdečních záležitostí, které napomáhají při vašem odpočinku a chybí vám prostor, kam je uložit, budou luxusní obývací stěny a sestavy skvělou volbou do vašeho obývacího pokoje. Stačí pouze z naší široké nabídky vybrat tu pravou a vdechnout tak vašemu obývákunový život.

Nebojte se mohutnosti a přeplácanosti. Vsaďte na vzdušnost a design.

Pryč jsou časy, kdy obývací stěny sahaly od podlahy po strop a zaplnily většinu veškerého prostoru v obývacím pokoji, kde se pak nedalo hnout z místa na místo. To byly skutečné začátky obývacích stěn. V současné době se obývací stěny a sestavy pyšní vzdušností a elegancí. Jsou proto vhodným řešením i pro menší bytové jednotky. Rozhodně vypadají lépe, než fádní stolky pod televize. Pokud jste se rozhodli pro koupi luxusní obývací stěny či sestavy, nebudete litovat. Krásu celku umocníte za pomoci nejrůznějších doplňků, jako jsou polštáře či sedací pytle a vaky. Doplňky lze sladit tón v tónu, aby ladily nejen mezi sebou, ale i s moderní obývací stěnou a sestavou.

Zasílání novinek e-mailem

RSSRSS

Novinky

Rozebrali jsme sedačku do posledního šroubku

Rozebrali jsme sedačku do posledního šroubku

15. 12. 2016

Sedací souprava Ester českého výrobce čalouněného nábytku LUMCO ® je cenově jinde, než polské sedačky chrlené jedna za druhou a distribuované do všech větších řetězců s nábytkem. Obhájila svoji vyšší cenu vůči těmto rychloproduktům v našem podrobném test, kde byla rozebrnána až na kostru a podrobně prozkoumána vrstva po vrstvě?

Nová kolekce

Nová kolekce

15. 12. 2016

Nová kolekce

Nepřehlédněte obývací systémy

Nepřehlédněte obývací systémy

15. 12. 2016

Každý týden nové systémy!
Superbejvak se stará, aby Váše bydlení nebylo jen obyčejným bytem, ale pořádný bejvák. Co bejvák? SUPER BEJVÁK! Proto pro Vás neustále...

Doplněny ložnice

Doplněny ložnice

15. 12. 2016

Na našem e-shopu jsme doplnili kategorii Ložnice o nové kousky. Jedná se o celé systémy nábytku do ložnice, dětských popřípadě studentských pokojů pro starší potomky.

Archiv novinek