Úvod Novinky s foto Nová kolekce

Uvádíme na eshop novou kolekci čalouněného nábytku.

15.12.2016 14:36

Nová kolekce

Pohovky jsou potahovány výběrovými látkami. Za zmíňku stojí především látky Casablanca na pohovce GIZI, jež jsou upraveny speciální technologií Cleanaboo což znamená, že jsou voděodolné, nevsákavé a jakoukoli tekutinu z ni jednoduše "seberete" papírovou utěrkou aniž by zanechala na pohovce jakoukoli stopu. Sami jsme to testovali a musíme potvrdit funkčnost.


Demonstrativní video výrobce látek Casablanca Cleanaboo:

Ovšem ani ostatní pohovky a sedačky z kolekce nejsou pozadu a chlubí se kvalitním a nápaditým provedením a byly též obléknuty do parádních a odolných materiálů.

Všechny pohovky a sedačky mají standartně úložný prostor (některé sedací soupravy i dva ú.p.) dále pak rozklad na dvojlůžko a to automatický! Celkové pohodlí zajišťují pružiny Bonel.

Tato kolekce představuje čalouněný nábytek vhodný jak do obývacích pokojů, tak i do menších například dětských či studentských pokojů nebo ložnic.

Další výhodou je univerzálnost rohových sedacích souprav LEOSVEN. Ta spočívá především v možnosti si sedačku sám určit jako LEVOU či PRAVOU. Například se Vám teď bude hodit v levé variantě vzhledem k rozestavení vašeho obýváku a pokud se přestěhujete, jednoduše otoman přemontujete na druhou stranu, bude-li vzhledem k novým prostorám potřeba a vy ušetříte za novou sedačku. Takto měnit provedeni (levá/pravá) lze prakticky pořád.

Tak neváhejte a prohlédněte si novou kolekci právě teď a TADY!

tn_filename_65.jpg

tn_filename_66.jpg

tn_filename_67.jpg

tn_filename_68.jpg

tn_filename_69.jpg

tn_filename_70.jpg

Zasílání novinek e-mailem

RSSRSS

Novinky

Nová kolekce

Nová kolekce

15. 12. 2016

Nová kolekce

Nepřehlédněte obývací systémy

Nepřehlédněte obývací systémy

15. 12. 2016

Každý týden nové systémy!
Superbejvak se stará, aby Váše bydlení nebylo jen obyčejným bytem, ale pořádný bejvák. Co bejvák? SUPER BEJVÁK! Proto pro Vás neustále...

Doplněny ložnice

Doplněny ložnice

15. 12. 2016

Na našem e-shopu jsme doplnili kategorii Ložnice o nové kousky. Jedná se o celé systémy nábytku do ložnice, dětských popřípadě studentských pokojů pro starší potomky.

Archiv novinek