Moderní i klasické sedací soupravy do obýváku Lumco

Zpříjemněte co nejvíce své lenošení a volné chvíle a zkrášlete svůj domov moderní sedací soupravou s příjemným designem. V této kategorii naleznete konfigurovatelné i klasické sedací soupravy do obýváku, jejichž vzhled navíc můžete volit podle barvy, která se bude hodit do vašeho interiéru. Odpočinek patří k našim oblíbeným činnostem. V obývacím pokoji relaxujeme při četbě, při sledování oblíbeného pořadu a také sem přijímáme návštěvy, se kterými trávíme čas povídáním či hraním her. Velká rozkládací sedací souprava bude pro vaše návštěvníky příjemným lůžkem.


DAVID výprodej REGENT

  • 22 990 Kč Cena s DPH

Skladem

Doprava zdarma

LUMCO Adriana prošívaná r…

  • 19 854 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

LUMCO Adriana prošívaná r…

  • 18 224 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání i

Sleva -26%Naše klasické sedací soupravy do obýváku se vám zalíbí díky svému modernímu designu, který u některých modelů můžete navíc volit podle barvy, která se vám bude hodit do interiéru. Tyto sedačky jsou vhodné do větších bytů a domů, kde se budou ve vašem obývacím pokoji vyjímat svým designovým vzhledem i svou velikostí. Ke své sedací soupravě můžete také dokoupit moderní křeslo, které vašemu obýváku zajistí ještě více sedacího místa pro rodinné sešlosti i velké návštěvy. 

Pokud zařizujete spíše menší byt či garsonku, prohlédněte si naši kategorii rozkládacích pohovek na každodenní spaní, které lze snadno rozložit a složit. Obsahují také praktický úložný prostor. Tyto pohovky jsou vybaveny ocelovými vlnitými pružinami a kvalitními látkami, které snesou i každodenní spánek. Dokonce i v malém bytě tak můžete uvítat návštěvu, která nemusí čas u vás trávit sezením na posteli. 

Zasílání novinek e-mailem

RSSRSS

Novinky

Nová kolekce

Nová kolekce

15. 12. 2016

Nová kolekce

Nepřehlédněte obývací systémy

Nepřehlédněte obývací systémy

15. 12. 2016

Každý týden nové systémy!
Superbejvak se stará, aby Váše bydlení nebylo jen obyčejným bytem, ale pořádný bejvák. Co bejvák? SUPER BEJVÁK! Proto pro Vás neustále...

Doplněny ložnice

Doplněny ložnice

15. 12. 2016

Na našem e-shopu jsme doplnili kategorii Ložnice o nové kousky. Jedná se o celé systémy nábytku do ložnice, dětských popřípadě studentských pokojů pro starší potomky.

Archiv novinek