Úvod Všechny výrobky Kuchyně Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Vyberte si u nás praktickou a levnou kuchyňskou sestavu. Připravili jsme pro vás variantu kuchyňské linky na míru, kterou si sami sestavíte z vybraných skříněk, nebo variantu kompletní kuchyňské linky - sestavy v konkrétních rozměrech. U linky na míru máte možnost vybrat si z několika typů horních a dolních skříněk včetně rohových úložných prostor. Z nabízených kuchyňských linek doporučujeme zvláště sestavu LUKA, která má dvířka v odstínu dub sonoma a některé skříňky kombinují i mléčné sklo. Úchytky jsou v matném chromu a vnitřní korpus a pracovní deska je bílá.


LUKA na míru

  • dle konfigurace

Dostupnost Na objednání i

LUKA sestava

  • 12 055 Kč Cena s DPH

Dostupnost Na objednání iJak vybrat vhodnou kuchyňskou linku

Správná kuchyňská linka zohledňuje především pracovní trojúhelník, který rozděluje kuchyň na 3 praktické zóny. Ty by měly být rozděleny tak, aby vám maximálně zjednodušily přípravu jídel. Myslete na to při výběru a hlavně uspořádání své nové kuchyňské linky a spotřebičů. Do pracovního trojúhelníku patří:

  1. zóna ukládání potravin (tj. lednička, mrazák a spíž),
  2. zóna mytí (tj. dřez nebo myčka),
  3. zóna vaření (tj. varná deska, trouba, případně mikrovlnná trouba).

A nyní k samotnému uspořádání kuchyně a kuchyňské sestavy. Tak tedy zóna vaření by měla být v blízkosti zóny mytí a také by měla mít kolem sebe dostatečný pracovní prostor. Cílem je, abyste připravené ingredience nepřenášeli přes celou kuchyň, a stejně tak, abyste to měli s horkým hrncem ke dřezu co nejblíž. Zóna ukládání by zase měla mít blízko k pracovnímu prostoru i zóně mytí. Usnadníte si tak například úklid nákupu nebo přípravu jídel. Celý prostor vaší kuchyně pak může mít různé rozvržení. V naší nabídce máme například jednoduché sestavy, které redukují pracovní trojúhelník na linii, nebo si můžete linku sestavit na míru například do tvaru L. Takové kuchyně perfektně doladíte i jídelním stolem, ke kterému se vejde celá rodina.

Zasílání novinek e-mailem

RSSRSS

Novinky

Nová kolekce

Nová kolekce

15. 12. 2016

Nová kolekce

Nepřehlédněte obývací systémy

Nepřehlédněte obývací systémy

15. 12. 2016

Každý týden nové systémy!
Superbejvak se stará, aby Váše bydlení nebylo jen obyčejným bytem, ale pořádný bejvák. Co bejvák? SUPER BEJVÁK! Proto pro Vás neustále...

Doplněny ložnice

Doplněny ložnice

15. 12. 2016

Na našem e-shopu jsme doplnili kategorii Ložnice o nové kousky. Jedná se o celé systémy nábytku do ložnice, dětských popřípadě studentských pokojů pro starší potomky.

Archiv novinek