Křesla do obývacího pokoje, jídelny i dětských pokojů Maridex

Křesla do obývacího pokoje vnáší útulnost a doplňují pohodlí našeho odpočinku. V této kategorii nabízíme křesla do vašeho interiéru mnoha druhů, provedení i tvarů, která přímo lákají k odpolednímu lenošení. Všechna křesla jsme vybavili moderními potahovými látkami a kvalitním čalouněním. Naleznete zde také křesla do jídelny a oblíbená rozkládací křesla pro každodenní spaní, která se stanou praktickým moderním doplňkem menších bytů, nebo útočištěm pro vaše návštěvy. 

Nebyly nalezeny žádné produkty.

Zasílání novinek e-mailem

RSSRSS

Novinky

Rozebrali jsme sedačku do posledního šroubku

Rozebrali jsme sedačku do posledního šroubku

15. 12. 2016

Sedací souprava Ester českého výrobce čalouněného nábytku LUMCO ® je cenově jinde, než polské sedačky chrlené jedna za druhou a distribuované do všech větších řetězců s nábytkem. Obhájila svoji vyšší cenu vůči těmto rychloproduktům v našem podrobném test, kde byla rozebrnána až na kostru a podrobně prozkoumána vrstva po vrstvě?

Nová kolekce

Nová kolekce

15. 12. 2016

Nová kolekce

Nepřehlédněte obývací systémy

Nepřehlédněte obývací systémy

15. 12. 2016

Každý týden nové systémy!
Superbejvak se stará, aby Váše bydlení nebylo jen obyčejným bytem, ale pořádný bejvák. Co bejvák? SUPER BEJVÁK! Proto pro Vás neustále...

Doplněny ložnice

Doplněny ložnice

15. 12. 2016

Na našem e-shopu jsme doplnili kategorii Ložnice o nové kousky. Jedná se o celé systémy nábytku do ložnice, dětských popřípadě studentských pokojů pro starší potomky.

Archiv novinek