Úvod Magazín Jak zařídit malou předsíň aneb moderní předsíň v paneláku

Jak zařídit malou předsíň aneb moderní předsíň v paneláku

Jak zařídit malou předsíň aneb moderní předsíň v paneláku

Samozřejmě, že čím větší předsíň je, tím lépe. Moderní předsíně zabírají už slušnou část bytu, jsou prostorné, otevřené a vzdušné. Většina z nás si ale takový prostor dovolit nemůže a musí se spokojit s malou předsíní v paneláku. Ale nezoufejte, i z ní můžete vykouzlit místnost, která perfektně poslouží svému účelu a ještě zaujme.

Organizace předsíně je vaše vizitka. Především vždy dbejte na to, aby se na věšáku nekupila hromada bund a kabátů, které nenosíte, na zemi se nepovalovaly rozházené boty nebo nerozpadala sto let stará rohožka. To rozhodně není dobrá prezentace vašeho bydlení. Pamatujte, že na první dojem dá opravdu hodně lidí.

Malý nákupní seznam – co nesmí v předsíni chybět

Do předsíně v paneláku je vhodné vybírat nábytek s malou hloubkou, který je spíš vyšší. Díky malé hloubce se v předsíni dá lépe pohybovat, úložný prostor je ale přitom téměř stejný. Rozhodně by neměla chybět moderní předsíňová stěna, jejíž součástí je nejčastěji botník, věšáky, zrcadlo a někdy i stojan na deštníky. Předsíňové stěny mají výhodu v tom, že vám pomůžou maximálně využít všechen prostor. Na malém kousku je soustředěno poměrně hodně úložného prostoru, kam se vejde to nejdůležitější.

Dalším nepostradatelným společníkem jsou botníky do předsíně. Pokud vám stačí menší úložný prostor na boty, doporučujeme vám pevný sedací botník, za který budou vděční především rodiče či prarodiče, kteří k vám zavítají. Pro čtyřčlennou rodinu je ale takový botník nedostačující, a proto vybírejte spíš vysoký botník s praktickými výklopnými dvířky a přihrádkami na několik párů bot. Naskládáte do něj klidně 30 párů bot!

Troufnete si i na šatní skříně? Pokud se vám podaří dostat do předsíně v paneláku i šatní skříň, máte vyhráno. A malá rada – volte raději tu s posuvnými dveřmi. Výrazně šetří místo.

Galerie nábytku do moderní předsíně:

Moderní předsíňová stěna Nejprodávanější moderní předsíň z naší nabídky Nábytek do předsíně v paneláku Poradíme vám, jak zařídit předsíň

Důležité je také osvětlení

Jestliže vás trápí, že je vaše moderní předsíň až příliš tmavá, zkuste pokusy se zrcadlem. Správně pověšené zrcadlo na zdi dokáže doslova zázraky. Nejenže si v něm naposledy zkontrolujete svůj look před odchodem z domu, ale opticky prostor zvětší a prosvětlí. Do tmavé předsíně doporučujeme spíše bodová světla.

Nebuďte výstřední

V případě moderní předsíně v paneláku kroťte svoji fantazii a zvolte spíše cestu střídmého elegantního stylu. Výrazné prvky, jako jsou například tapety nebo výmalba stěn, by v tomto případě byly na škodu. Tmavá barva zase pohlcuje světlo. Proto vám radíme, abyste vybírali světlé jasné barvy, které mohou klidně kontrastovat s podlahou nebo vybraným nábytkem.

Chcete poradit se zařizováním předsíně v paneláku? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zasílání novinek e-mailem

RSSRSS

Novinky

Nová kolekce

Nová kolekce

15. 12. 2016

Nová kolekce

Nepřehlédněte obývací systémy

Nepřehlédněte obývací systémy

15. 12. 2016

Každý týden nové systémy!
Superbejvak se stará, aby Váše bydlení nebylo jen obyčejným bytem, ale pořádný bejvák. Co bejvák? SUPER BEJVÁK! Proto pro Vás neustále...

Doplněny ložnice

Doplněny ložnice

15. 12. 2016

Na našem e-shopu jsme doplnili kategorii Ložnice o nové kousky. Jedná se o celé systémy nábytku do ložnice, dětských popřípadě studentských pokojů pro starší potomky.

Archiv novinek